Yleistä - Jaostot


Kaikkiin sivuilla esiintyviin sähköpostiosoitteisiin on lisätty POISTA -sana @-merkin jälkeen. Poista tuo sana, niin osoitteesta tulee toimiva. Turha sana on lisätty siksi, että internetissä esiintyviä sähköpostiosoitteita kerätään koneellisesti ja osoitteisiin lähetetään sitten roskapostia. Osoitteesta tulee siis toimiva, kun sana POISTA on otettu pois.

Talviurheilujaosto

Petri Kanerva   pj. 040 5774340 petri.e.kanerva@POISTAluukku.com
Jukka Lindroos   vara pj. 0400 752390 j.lindroos@POISTAkymp.net
Jutta Simola    0400 797780 jutta.simola@POISTAhotmail.com
Jukka Pätäri    --- ------ jukka.patari@POISTAmil.fi
Mika Katajala   kilp.vastaava 0440 757460 mx.katajala@POISTAgmail.com
Matti Kunnas    050 5352123 matti.kunnas@POISTAgmail.com
Timo Kyntäjä   sihteeri 0400 753440 timo.kyntaja@POISTAkymp.net
Jari Lallukka    jari.lallukka@POISTAgmail.com
Jukka Tani    050 5754047 jukka.tani@POISTAsulzer.com
Ismo Haikka    040 7416667 haikkaismo@POISTAgmail.com
 

Yleisurheilujaosto

Kati Paasi   pj. 040 5526445 kati.paasi@POISTAkymp.net
Ann-Kristine Käki 0400 911331
Eija Jurvanen 050 3309086 eija.jurvanen@POISTAgmail.com
Kimmo Koso 040 7384866 kimmo.koso@POISTAkolumbus.fi
Katariina Lindström 0400 684134 kati.lindstrom@POISTAkymp.net
Mauno Olli 0400 556841  
Tiina Naakka
Seppo Eerola 040 4179953  seppoeerola@POISTAkymp.net
Juho Eerola 050 5459287 juho.eerola@POISTAhotmail.com
Timo Eerola 040 5061028  

 

Kuntourheilujaosto

Tommi Ropa   pj. 044 0128922
Miika Lämsä    044 3406500
Marko Hakkarainen --- -----
Mari Lämsä --- -----
Wilho Osola --- -----
Kari Kujamäki --- -----
Timo Eerola --- -----

Ravintolajaosto

Anu Kujamäki   pj. 05 2266630
044 2774589
Jutta Simola 05 2600651
0400 797780
 
Marjo Rantakari  
Matti Kunnas
Seppo Eerola
Ritva Väisänen
Satu Katajala
Päivitetty: 18.12.2019